Işıklı Tabela Ve Özellikleri

Işıklı Tabela, yaşadığımız yüz yıl içerisinde dükkan ve mağaza sahiplerinin daha fazla müşteri ve davetli çekmek için kullandığı birçok satış yöntemi vardır. Ancak sektör içinde ilk satışı her zaman için tabela ve onun renkli dünyasının yaptığı da bilinmektedir. Çünkü insan ile ürün arasındaki ilk bağı dükkanların üzerindeki tabela oluşturmaktadır. Hizmetlerin arasında yer alan ve her ihtiyaca ve isteğe anında cevap veren tabela çeşitleri sizin ve dükkanınızın müşteri ile olan iletişimini başlatacak ve canlandıracaktır. Bugün ilgi çekici bir tabelaya sahip olmayan dükkan rekabet yarışında bir sıfır mağlup başlamaktadır. Dükkanın ismi ve konumu kadar tercih edilecek tabela çeşitleri de satışı ve müşteri memnuniyetini doğrudan etkilemektedir.

Işıklı Tabela Özellikleri Nelerdir?

Uzun kullanım ömürleriyle diğer ürünlere fark atan ışıklı tabela bar, kafe gibi müşteri içerikli mekanlarda fazlaca kullanılmaktadır. Aynı zamanda yüzlerce metre öteden fark edilebilir olması nedeniyle de daha fazla müşteri çekme potansiyeline ve kapasitesine sahiptir. Doğru kullanım yöntemi ile ışıklı tabela en az 10 yıllık bir kullanım ömrüne sahiptir. Yazının içerisinde tek bir harfin sönmesi durumunda komple değiştirilmesine gerek yoktur. Sadece sönen harfin yerine yeniden neon ışıkla süslenmiş harf eklenerek yeniden kullanım süresine geri gönderilebilir.

Tüm bunlar ışıklı tabela modelleri olup tamamen tercihe ve ihtiyaca göre şekillenmektedir. Işıklı tabelaların ortak özellikleri dikkat çekici olmaları ve her zaman için sektör içinde fark yaratmak isteyenlerin bir numaralı tercihlerinin başında yer almalarıdır.

Işıklı Krom Paslanmaz Tabela

Işıklı krom paslanmaz  tabela günümüz de ağırlıklı olarak kullanılan ve genel olarak giyim, kozmetik ve oteller başta olmak üzere sektördeki hemen hemen her işletmenin kullandığı bir tabela modelidir.

Klasik düz tabelaların sadeliğinden ve dikkat çekme özelliğinin yavaş yavaş kaybolmasından şikayetçi olan bir çok işletme ışıklı krom paslanmaz tabela tercih etmeye başlamıştır. Işıklı krom tabela belirlenen renk zeminin üzerine krom malzemesinden yapılan paslanmaz metal harflerin montesi ile tercih edilebiliyor. Krom metalinin hiçbir şekilde paslanma ve eskime gibi deformelere maruz kalmaması bu tabelaları çok uzun vade de kullanabilir kılıyor.

Krom metalden yapılan harflerin gündüz parlaması ve yansıma özelliği ile insanların dikkatini çekmesi geceleri ise alt kısma eklenen ışıklandırma sayesinde tüm karanlığın ortasında parıl parıl parıldayarak insanlarda merak uyandırıp dikkat çekme konusunda en kullanışlı tabela modelidir. Bir çok firma tarafından hem bina dışında hem bina içinde tercih edilen bu tabela türü bina içlerinde ışıksız olarak da tercih edilebilmektedir. Piyasada genel olarak krom metal tabelalar üç renge ayrılıyor. Gümüş gri, sarı altın ve siyah mat renkler ile farklı seçenekler sunan ışıklı krom paslanmaz tabela yavaş yavaş tüm işletmeler tarafından kullanılmaya başlandı. Kısa bir sürede eski tabelaların tamamının yerini alacağı düşünülen tabela tüm kullanıcılar tarafından tavsiye ediliyor.

Işıklı Alüminyum Tabela

Bir mağazanın olmazsa olmazı kesinlikle o mağazanın tabelasıdır. Mağazayı çekici kılan şey dışarıdan müşterilerine verdiği izlenimdir. Yani kısacası, bir mağazanın görünümü ne kadar kaliteli ve ilgi çekici olursa, insanların o mağazayı seçme ihtimali artar. Bu yüzden de tabela seçimi oldukça özen gösterilerek yapılmalıdır. Piyasada birçok tabela çeşidi bulunsa da, bazı tabela çeşitleri daha fazla tercih edilmektedir. Bunlardan birisi de ışıklı alüminyum tabeladır. Bir caddede, en fazla karşılaşabileceğiniz tabela çeşidi de ışıklı alüminyum tabeladır. Bunun sebebi hem uygun fiyatlı olması, hem de yapılan tasarımla birlikte, şık durup insanların ilgisini çekmesidir.

Işıklı alüminyum tabela diğer tabelalara nazaran en çok tercih edilen tabela çeşididir. Işıklı alüminyum tabela, düz plaka üzerine markanın veya mağazanızın isminin oyularak yapılması işlemiyle imal edilir. Sizin de bildiğiniz üzere geceleri sadece, harflerin oyulduğu yerler ışıklıdır. Hem ucuz maliyetli olması, hem de diğer tabelalara oranla çok daha uzun ömürlü olması sebebiyle çok daha fazla tercih edilir.

Mağazanıza uzun ömürlü bir tabela almak istiyorsanız, seçebileceğiniz en doğru tabela ışıklı alüminyum tabeladır. Yapıldığı malzeme sayesinde, zorlu hava şartlarına karşı dayanıklıdır. Ve zorlu hava koşullarına, yıllara meydan okuyarak karşı gelebilir. Eğer işinizi riske atmak istemiyorsanız, sizin için de en doğru tabela çeşidi, ışıklı alüminyum tabela olacaktır. Tabelanızı yaptırdıktan sonra uzun bir süre gönül rahatlığıyla kullanabileceğinize emin olabilirsiniz.

Işıklı Kompozit Tabela

İnsanların bir mağazaya girmek için tercih etme sebepleri, o mağazanın onlarda bıraktığı izlenimdir. Mağazanın ismiyle, vitriniyle, konseptiyle ve en önemlisi ise tabelasıyla yarattığı uyum, bu izlenimin kaliteli olmasını sağlamalıdır. Bu yüzden tabelalar, burada çok önemli bir rol oynamaktadır. Seçeceğiniz tabela ne kadar şık, kaliteli ve gösterişli olursa, insanların sizi tercih etme oranları da bir o kadar artar. Işıklı kompozit tabela, size bu konuda yardımcı oluyor.

Işıklı kompozit tabela, üretildiği malzemeden dolayı, sabahları oldukça kaliteli, şık ve estetik duracak olmasının yanı sıra geceleri de ışıklı olmasından dolayı bir o kadar kaliteli, şık ve estetik duracaktır. Üretildiği malzemeden dolayı, yıllara meydan okuyacak, sert geçen havalara rağmen deforme olmayacak ve en önemlisi size oldukça uygun bir maliyetle gelecek.

Işıklı kompozit tabela, kaliteli olmasının yanı sıra hem uzun ömürlü hem de oldukça uygun fiyatlıdır. Işıklı kompozit tabela, bir plakanın üzerine oyulma işlemiyle imal edilir. Plakanın arkasına yerleştirilen led ışıklar sayesinde de,  yarı geçirgen bir plakayla kaplanmış olan oyulmuş kısımlar geceleri kendilerini daha çok ön plana çıkartırlar. Yürüyeceğiniz bir caddede, ışıklı kompozit tabelaya sahip olan birçok mağaza görebilirsiniz. Piyasada insanların en çok tercih ettiği tabela çeşitlerinden birisi ışıklı kompozit tabeladır. Çünkü ışıklı kompozit tabelayı tercih eden insanlar, yıllar boyu bundan oldukça memnun kalmışlardır ve kullanmaya devam ediyorlardır.

Işıklı Pleksi Tabela

Işıklı pleksi tabela, akrilik malzemeye şekil verilerek elde edilir. Bu akrilik malzeme oldukça dayanıklıdır ve imal edilen tabelalar zorlu hava koşullarında zarar görmez. Bununla birlikte oldukça uygun fiyatlıdır ve piyasada en çok tercih edilen tabela çeşitlerinden birisidir. Işıklı pleksi tabela, gündüz oldukça kaliteli ve estetik dururken, geceleri de sahip olduğu led ışık sayesinde en az gündüz olduğu kadar kaliteli ve estetik duracaktır. Eğer mağazanız için en iyisini ve uygun maliyetlisini arıyorsanız, sizin için de en uygunu ışıklı pleksi tabela olacaktır. Çünkü size, bir tabelanın verebileceği her şeyi verir. Artık klasikleşmiş olan bu tabelaları, birçok mağazanın tepesinde görebilirsiniz. Klasikleşmiş olmasına rağmen hâlâ en çok bu tabelanın tercih edilme sebebi, insanların bu tabelalardan memnun olmasıdır.

Mağazanızın bulunduğu caddede, ışıklı pleksi tabela ile hem gündüz hem de gece dikkat çekebileceğinize emin olabilirsiniz. Bununla birlikte, mağazanız için tabela üzerine yaptırdığınız tasarım da bir o kadar önemlidir. Unutmayın, her şeyi mağazanızın dışarıdan insanlara iyi gözükmesi ve sizin mağazanızı tercih etmesi için yapıyorsunuz. Bunun için seçimlerinizde oldukça dikkatli olmalısınız. Işıklı pleksi tabela, yapılmış oldukları akrilik sayesinde tabelanızın tasarımında kullanacağınız renkler, en canlı ve estetik haliyle sergilenecek. Işıklı pleksi tabela uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz, zorlu hava koşullarıyla da başarılı bir şekilde savaşabilecek en iyi tabela çeşitlerinden birisidir.

 Işıklı vinil germe

Işıklı vinil germe , en uygun fiyatlı tabela çeşitlerinden birisidir. Işıklı vinil germe tabela, hazırlanan panonun arkasına ışık yerleştirilmesiyle imal edilir. Caddelerde en çok karşılaşabileceğiniz tabela türlerinden birisidir. Çok sık kullanılma sebebi, hem ucuz maliyetli olması hem de uzun yıllar boyunca sağlam kalıp, zorlu hava koşullarına dayanabilmesidir. Unutmayın ki, bir mağazayı en dikkat çekici hale getiren şey o mağzanın sahip olduğu tabeladır. Bu yüzden seçiminizi buna göre kaliteli yapmalısınız. Işıklı vinil germe, diğer tabelalara nazaran daha sade ve basittir. Buna rağmen marka sahipleri tarafından tercih edilen tabela çeşitlerinin başında gelmektedir. Işıklı olması sayesinde, tabelanızı geceleri de en az gündüz olduğu kadar dikkat çekici kılabileceksiniz.

 Bir müşterinin sizin mağazanızı tercih etmesi için, ışıklı vinil germe üzerine yapılmış olan tasarımın bir o kadar iyi olması gerekmektedir. Zira zaten yeterince gösterişli olmayan bu tabelayı en iyi hale bu şekilde getirebilirsiniz. İnsanlar çoğunlukla dışarıdan baktıklarında kendilerinde iyi bir izlenim yaratmayan mağazaları tercih etmezler. Ve çoğunlukla göz zevklerine hitap eden mağazalara girerler. Bu yüzden insanların sizin mağazanıza girmesini istiyorsanız, ışıklı vinil germe üzerine yaptıracağınız tasarımın oldukça iyi olması gerekmektedir. Gerek ışıklı olmasından gerekse üretildiği malzemeden tercih ettiğiniz renkleri oldukça iyi sergileyecektir. Gündüzleri güneş ışığı altında oldukça canlı gözükecek olan bu renkler, gece de sahip olduğu ışığıyla birlikte gündüz ki kadar kaliteli gözükecek.

Antalya Işıklı Tabela

6 thoughts on “Antalya Işıklı Tabela

 • 14 Eylül 2020 at 17:09
  Permalink

  Osmanlı Bayram Efendi Kahvecisi için Sipariş ettiğimiz stikırlar tam zamanında geldi bizi covid denetiminden kurtardınız teşekkür ederim. Bundan sonra reklamla ilgili her işimizde ilk başvuracağım adres siz olacaksınız

  Reply
  • 18 Eylül 2020 at 17:48
   Permalink

   Su dental diş deposu olarak bize yaptığınız tasarımı ve tabelanızı çok beğeniyoruz bundan sonraki çalışmalarımızdada sizi tercih edicez. Teşekkürler

   Reply
   • 6 Ekim 2020 at 13:22
    Permalink

    Çok titiz ve hızlı çalışmanız için teşekkür ederiz. Ellerinize sağlık…

    Reply
   • 6 Ekim 2020 at 13:23
    Permalink

    Tabelalariniz cok titiz ve hızlı çalışmanız için teşekkür ederiz. Ellerinize sağlık…

    Reply
   • 6 Ekim 2020 at 13:27
    Permalink

    Çok başarılı bir çalışma olmuş. Emeğinize sağlık, teşekkürler

    Reply
 • 8 Ekim 2020 at 14:20
  Permalink

  Sunduğunuz hizmet kalitesi ve ayrıca güler yüzünüz için teşekkür ederiz

  Reply

Bir Cevap Yazın